Catering dietetyczny, czyli innymi słowy dieta pudełkowa, w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością. Sama nazwa pochodzi od formy podania poszczególnych posiłków, które umieszczone są w jednorazowych lunch boxach. Jeszcze do niedawna, była ona przeznaczona tylko i  wyłącznie dla sportowców. Obecnie jest to doskonała opcja dla osób, które chciałyby zmienić swoje nawyki żywieniowe, ale nie potrafią odpowiednio dobrać diety do swoich potrzeb lub po prostu nie lubią gotować. To też świetne rozwiązanie dla osób żyjących w ciągłym biegu! 

Oto kilka przesłanek, dla których warto skorzystać z naszego cateringu dietetycznego:

Wygoda oraz ogromna oszczędność czasu!

Decydując się na dietę pudełkową, każdego dnia otrzymasz gotowe do spożycia posiłki prosto do miejsca, które wybierzesz. Nie ma znaczenia, czy chcesz zjeść śniadanie lub obiad w domowym zaciszu, czy w biurze. Posiłek zawsze będzie pod ręką! Co więcej, większość z nich jest tak przygotowywana, aby móc zjeść je zarówno na ciepło, jak i na zimno. Różnorodność asortymentu natomiast sprawia, że dieta szybko nam się nie nudzi, co niestety często zdarza się podczas samodzielnego przygotowywania potraw. Zwróć również uwagę, że wybierając catering dietetyczny nie tracisz czasu na zrobienie zakupów. Tę chwilę możesz wykorzystać na aktywność fizyczną lub na inne przyjemności.

Zdrowa dieta to nie tylko odchudzanie!

Bardzo często zdarza się, że słowo „dieta” większości z nas kojarzy się z głodówką i  restrykcyjnymi zasadami. Jednak catering dietetyczny skierowany jest nie tylko do osób marzących o szczupłej sylwetce. W naszej ofercie znajdziesz 6 różnorodnych diet. Oto one:

Dieta Slim me! – dieta dedykowana dla osób, które chcą zadbać o swoją sylwetkę i zrzucić nadmiar kilogramów.

Dieta Light me! – dla osób ograniczających gluten i laktozę z możliwością wyboru posiłków z mięsem bądź rybami i owocami morza.

Dieta Sirt me! – fenomenalna dieta „Adele”, również polegająca na redukcji zbędnych kilogramów.

Dieta Green me! – dieta dostosowana do osób, które nie spożywają mięsa oraz ryb.

Dieta Low IG me! – dieta dla osób zobligowanych do kontrolowania poziomu cukru we krwi, cierpiących na insulinooporność. 

Dieta Active me! – dla osób aktywnych fizycznie. Równoważy ona zapotrzebowanie na białko, tłuszcze, węglowodany, witaminy oraz mikroelementy.

Wszystko co najlepsze!

Decydując się na dietę pudełkową, otrzymujesz pełnowartościowe i prawidłowo zbilansowane posiłki, o odpowiedniej kaloryczności dla Twojego organizmu. Nad prawidłowym doborem poszczególnych dań do Twojej diety czuwa dietetyk. Masz zatem pewność, że są one dobrane racjonalnie i pieczołowicie.

Stała ilość posiłków każdego dnia!

Życie w ciągłym biegu wiąże się z ogromną dawką stresu. Nadmiar obowiązków sprawia, że zapominamy o regularnym spożywaniu posiłków, co jest niezwykle ważne, abyśmy czuli się zdrowi i pełni sił. Catering dietetyczny rozwiązuje ten problem. Każdego dnia mamy dostarczone odpowiednio zbilansowane posiłki począwszy od śniadania, poprzez przekąski, a kończąc na kolacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu nawet największy zapominalski będzie regularnie się odżywiał!

A więc sam/a widzisz, ile pozytywnych aspektów niesie ze sobą catering dietetyczny. Nieważne czy pracujesz, studiujesz, a może jedno i drugie. W ofercie Fit me by eat me! każdy znajdzie dietę odpowiednią do swoich potrzeb. A jeśli nadal nie jesteś przekonany/na, skontaktuj się z nami. Z pewnością rozwiejemy wszelkie  wątpliwości. Daj nam o siebie zadbać !

Skomentuj

Go top