1800-2000-2500-3000 kcal
Active me!

Ten wariant diety stworzyliśmy dla osób aktywnych, których potrzeby znamy i rozumiemy. Rozkład makroskładników w naszym menu, został optymalnie zaaranżowany, w taki sposób, aby białko stanowiło ok. 25% diety, co pozwala budować i regenerować mięśnie, przyczynia się do odpowiedniej produkcji hormonów oraz  wzmaga efekt termogenezy – korzystny przy redukcji tkanki tłuszczowej. Żródła białka znajdziemy  w  chudym mięsie, rybach, drobiu,  nabiale, jajkach, roślinnych strączkowych  oraz wysokiej klasy odżywkach serwatkowych. Zdrowe  tłuszcze to ok. 30% diety. Dostarczamy je pod postacią: nierafinowanych olejów roślinnych, orzechów, pestek i awokado, a 50% diety stanowią złożone węglowodany, znajdujące się w: kaszach, ryżach, płatkach owsianych czy otrębach. Nasze desery tworzymy na miejscu. Nie zawierają one cukru ani szkodliwych dodatków. Za to  w diecie pojawiają się świeże owoce i surowe warzywa , które posiadają błonnik, witaminy oraz polifenole.

Po indywidualnym dobraniu kaloryczności, przez naszego dietetyka, program sprawdzi się zarówno przy redukcji masy ciała, jak również przy budowaniu masy mięśniowej.

Dostępne kaloryczności: od 1800 do 3000 kcal.

Makroskładniki

Białko                   25%
Tłuszcze              25-30%
Węglowodany  45-50%

Przeczytaj, to ważne!

Dokładamy wszelkich starań, aby jak najskuteczniej odseparowywać procesy technologiczne przygotowania posiłków fit me by eat me!, stosujemy w tym celu specjalne procedury i dbamy o wysoką świadomość zespołu naszej kuchni. Mimo to, chcemy uprzedzić, że istnieje niewielkie prawdopodobieństwo pojawienia się w daniach śladowych ilości glutenu i białek mleka. Dlatego nie rekomendujemy tej diety w przypadku celiakii lub silnej alergii na gluten oraz osobom z nietolerancją laktozy.

Go top